RED Master

Nové
RED Master
Certifikace
Pojištění
Investice
Úvěry
Online
 1. Získáte svého virtuálního lektora, který vás efektivně připraví na zkoušku.
 2. Chytrý algoritmus RED Master funguje jako umělá inteligence (AI). Učí vás podle toho, jak odpovídáte a co je pro vás obtížné.
 3. RED Master ví přesně, co už znáte a v čem se ještě můžete zdokonalit.
 4. Získáte neúnavného pomocníka, který vám bude při ruce 24/7 po dobu 1 měsíce.
 5. Ušetří vám drahocenný čas, který můžete věnovat vašim klientům a ne dlouhotrvající přípravě.

RED Master funguje pouze pokud máte objednaný termín certifikace s přístupem do Online přípravného kurzu na pojištění, investice nebo úvěry nebo samostatnou objednávku Online přípravného kurzu na pojištění, investice nebo úvěry.

Test po otázkách

 • Chytrý algoritmus vám generuje otázky přímo pro vás. Podle toho co už umíte. Máte přehled kolik otázek už umíte.

50 nejtěžších otázek

 • Soubor 50 nejtěžších otázek z každé skupiny.
 • Tyto nejtěžší otázky vychází z odpovědí na více než 10 000 000 zodpovězených otázek v online přípravném kurzu na certifikaci - pojištění, investice a úvěry.
 • Členění otázek a odpovědí je totožné, jako u certifikační zkoušky do 3 samostatných kategorií - 1 správně / více správně / případové studie. Nabízíme Vám tímto tedy celkem 150 nejtěžších otázek.

Chybně zodpovězené otázky

 • Soubor všech otázek, které jste zodpověděli chybně v online přípravném kurzu na certifikaci - pojištění, investice a úvěry.
 • Seznam otázek je seřazený dle počtu chybných odpovědí a rozdělený do 3 kategorií - 1 správně / více správně / případové studie.
 • Seznam otázek je vždy aktuální.

Představujeme Vám inovativní studijní nástroj, který Vám pomůže připravit se na zkoušku efektivněji a rychleji. Naše aplikace využívá chytrý algoritmus, který generuje otázky podle Vašich znalostí a schopností, takže se můžete zaměřit na témata, které potřebujete nejvíce zlepšit.

Náš algoritmus bere v úvahu obtížnost otázek a Vaše odpovědi na předchozí otázky, aby mohl vygenerovat další otázky, které by mohly být pro Vás náročné. To znamená, že se budete učit na základě Vašich vlastních silných a slabých stránek a Vaše příprava bude efektivnější.

S naším studijním nástrojem se zaměříte na otázky, které mají nejvyšší šanci na položení u zkoušky. Díky tomu můžete mít větší jistotu, že se na zkoušce setkáte s otázkami, na které jste se učili.

Navíc naše aplikace obsahuje seznam nejtěžších otázek z každé skupiny, které byly vybrány na základě odpovědí desítek tisíc absolventů, kteří se učili na certifikaci. Tyto otázky jsou rozděleny do tří kategorií podle toho, jak jsou náročné.

A nakonec, náš studijní nástroj obsahuje seznam otázek, na které jste odpověděli chybně, takže se můžete zaměřit na témata, která si potřebujete víc osvojit. Seznam otázek je vždy aktuální a individualizovaný, takže si můžete být jistí, že se učíte na základě Vašich konkrétních potřeb.

Celkově tedy naše aplikace umožňuje efektivní a personalizovanou přípravu na zkoušku, která Vám pomůže zvýšit Vaši úspěšnost.

299 Kč
včetně DPH

Hodnocení

4,3 (13)
Přečtěte si hodnocení

Hodnocení (13)

„Super podpůrný nástroj.“

„Tak to nestíhám, kruciiiii“

„škoda, že nejde tuto funkci využít též u standardního testu s tím, že by se generovali už jen otázky, které byly dříve zodpovězeny špatně... Jinak je to fajn zlepšovák!!“

„Škoda, že nejde rozdělit otázky na ty s jednou nebo více odpověďmi. Že si člověk pokaždé musí přečíst, o jaký typ otázky jde.“

„Nedoporučuju použití aplikace RED Master. Ačkoliv by měla být inspirována umělou inteligencí, je to spíše umělá demence. K případovým studiím se prostřednictvím aplikace téměř nedostanete, místo toho vidíte pořád dokola otázky, u kterých máte typicky 30 správných odpovědí a jednu špatnou. WTF? Je to velmi neefektivní způsob přípravy, nemluvě o tom, že aplikace v pozadí neustále posílá nějaké requesty na servery typu "facebook.com" nebo "google.analytics". Nechápu, k čemu to je, akorát to aplikaci zpomaluje tak, že na vyhodnocení otázky se často čeká minutu nebo dojde k timeoutu. Přitom dost pochybuju, že společnost VECTOR má kapacity na vyhodnocení dat, která o svých uživatelích sbírá (pravděpodobně je sbírá a ani o tom neví, protože si nechala udělat webové stránky co nejlevněji to šlo, takže jen nějaké špatně placený ajťák překopíroval již existující řešení z nějaké jiné aplikace). Pokud můžete, běžte se učit jinam (ledaže jste jako já a Vaše společnost má s VECTOREM smlouvu o spolupráci, takže vám to pak strhnou z provizí). Připravte se ale, že to budou nervy...“

Co by vás ještě mohlo zajímat?

Certifikace

Certifikace

4,8 (825)
Certifikace Pojištění Investice Úvěry Penze Online
Online přípravný kurz na certifikaci

Online přípravný kurz na certifikaci

Certifikace Pojištění Investice Úvěry Penze Online